علم تمرين


مهارت هاي خود را به عنوان يک مدافع تقويت کنيد. دفاع از دروازه در مقابل مهاجم حريف يک دستاورد دست کم گرفته شده است. 3 نکته اساسي وجود دارد که هنگام محافظت از بازيکنان در فوتبال بايد به آنها توجه کنيد: [4]


اگر حريف شما با توپ شروع و متوقف شد ، قبل از ضربه زدن به طرف ديگر ، يا تظاهر ، ترفندها يا شوخي هاي ديگر را امتحان کرد فريب نخوريد. در عوض ، هميشه چشم خود را روي توپ نگه داريد.


بين توپ و دروازه بمانيد. به عبارت ديگر ، اجازه ندهيد توپ پشت سر شما قرار بگيرد.


بلافاصله پس از برخورد مهاجم به توپ روي دريبل - آن زماني است که شما بايد وارد ميدان شويد و يا توپ را ضربه بزنيد يا به طرف هم تيمي باز ضربه بزنيد. به اين مي گويند پيش بيني دريبل ، و براي ضربه زدن به توپ از بازيکن مهاجم ضروري است.


 


قسمت


2


بازي بر اساس قوانين


تصويري با عنوان بازي فوتبال مرحله 11


1


موضوع بازي را درک کنيد. شما با به ثمر رساندن گل هاي بيشتر از حريف ، در يک مسابقه فوتبال برنده مي شويد. يک گل زماني به ثمر مي رسد که کل توپ از خط دروازه حريف در محدوده تور عبور کند. [5]


دروازه بان ها ، وقتي در محوطه جريمه خود هستند ، تنها بازيکنان داخل زمين هستند (که به آنها زمين هم مي گويند) که مي توانند از بازوها يا دستان خود استفاده کنند. ساير بازيکنان مي توانند از هر قسمتي از بدن خود به جز بازوها و دستان خود استفاده کنند.


يک بازي نظارتي (که به آن مسابقه نيز گفته مي شود) معمولاً 90 دقيقه است و از 2 نيمه 45 دقيقه اي تشکيل شده است.


تصويري با عنوان بازي فوتبال مرحله 12


2


موقعيت هاي فوتبال را بشناسيد. در کل 11 بازيکن (در هر تيم) براي شروع بازي در زمين حضور دارند. اگرچه مي توان موقعيت ها را به هر نحوي که مربي مناسب مي داند تغيير داد ، معمولاً 4 مدافع ، 4 هافبک ، 2 مهاجم و 1 دروازه بان وجود دارد. [6]


مدافعان معمولاً پشت خط هافبک مي مانند تا از گني تيم ديگر جلوگيري کنند. آنها بايد پاس هاي خروجي (پاکسازي) خوبي داشته باشند و معمولاً از نظر بدني بزرگتر از ساير بازيکنان هستند.


هافبک ها بيشترين دوندگي را انجام مي دهند ، زيرا ترکيبي از دفاع و حمله را بازي مي کنند. آنها معمولاً حمله را تنظيم مي کنند و بايد در نگه داشتن توپ و ارسال خوب عمل کنند.


مهاجمان/مهاجمان بيشترين ضربه را در شوت زدن توپ دريافت مي کنند. آنها بايد سريع ، چابک باشند و بتوانند با قدرت و دقت در عرض چند ثانيه شليک کنند. آنها اغلب سريع ترين بازيکنان زمين هستند.


دروازه بان از محوطه جريمه 18 ياردي محافظت مي کند و تنها بازيکني است که مي تواند از دستان خود استفاده کند (اما فقط در محوطه جريمه خود). دروازه بان بايد چابک ، انعطاف پذير ، سريع پيش بيني شده و در برقراري ارتباط خوب باشد


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Monique ميني سالن Charles Bin Christy Sean life time Stacy Aaron Jose